Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341Otevírací doba : Pondělí - Pátek: 8.00h - 20:00h 777 775 514

Kryo omlazení pleti 4 v 1

Dopřejte i vy svému obličeji, krku a dekoltu nadstandardní péči. Okamžitý výsledek stojí za to a odcházet od nás budete odpočatí, svěží a krásnější.

CHCI SE OBJEDNAT →
-50%
původně: 3180 Kč
nová cena: 1590 Kč

Objednejte se


Kryo omlazení pleti 4 v 1: Mráz, který si zamilujete

Nechat se hýčkat a ještě u toho omládnout? S naším revolučním přístrojem Kryo Derm a procedurou 4 v 1 je to naprostá samozřejmost. Dopřejte i vy svému obličeji, krku a dekoltu nadstandardní péči. Okamžitý výsledek stojí za to a odcházet od nás budete odpočatí, svěží a krásnější.

„Maximální spokojenost, výsledek byl markantní a znatelný, doporučuji všem si zajít vyzkoušet :)“ – Lucie Tomášková

30 min 1190 Kč
60 min 1290 Kč
90 min 1590 Kč

Tuto proceduru doporučuje 9 z 10 našich klientek proti stárnutí pleti i pro vyhlazení drobných vrásek!

Co aktuálně nabízíme?

ošetření od 1.190 Kč. Akční balíček 5 ošetření  po 90 minutách za 6 450 Kč místo 15 900 Kč. A jako bonus ke každé proceduře parafínový zábal ruky ZDARMA.  Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

„Každému doporučuji! Po náročném pracovním maratonu jsem jako znovuzrozená a  výsledek je viditelně znát. Navíc je procedura moc příjemná.“ Zuzka Eretová, managerka, Plzeň

Proč právě Kryo Derm?

Protože i kosmetika se vyvíjí. Tato nová metoda péče o pleť plně nahrazuje klasické kosmetické ošetření a navíc dodá vaší pleti něco extra. Něco, co ihned uvidíte, pocítíte a oceníte: viditelné omlazení a vyhlazení drobných vrásek.

V čem je lepší než běžná kosmetická péče?

Po ošetření pleti přístrojem Kryo Derm se účinné látky pečující kosmetiky vstřebávají až o 65 % lépe. To znamená, že krém, který rádi používáte, vaše pokožka využije na maximum.

Je vhodný i pro citlivou pleť?

Ano! Čtyřicet procent populace má alergii na některou z látek obsažených v běžných kosmetických krémech. Proto používáme výhradně hypoalergenní a uklidňující kosmetické přípravky.

Ošetření Kryo Derm ve 4 krocích:

  1. Diamantová mikrodermabraze je technika jemného obrušování, která dokonale vyčistí vaši pleť včetně pórů, mazových žlázek a černých teček.

dsc_7138

  1. Vakuová terapie aktivuje váš lymfatický systém obličeje, krku a dekoltu. Zlepší průtok lymfy pod kůží a mikrocirkulaci krve. Únava a otoky se vám z obličeje a jeho okolí doslova odplaví.

dsc_7204

  1. Radiofrekvence rychle a viditelně zpevňuje a vypíná pleť. Teplo má okamžitý efekt, působí jako žehlička. Aktivuje kolagen v pleti, a tím na dlouhou dobu zastaví její stárnutí. Vaše pokožka se zpevní, kontury vašeho obličeje se zvýrazní a váš vzhled bude mladistvější.

dsc_7259

  1. Kryo zchlazení vaši pleť vypne, vymodeluje kontury obličeje a osvěží váš vzhled. Mrazu se nebojte, necháváme ho působit jen krátkou chvilku.

dsc_7294

Pětkrát ANO pro kryo omlazení pleti 4 v 1

Je bezbolestné, bezpečné, časově nenáročné, neomezuje a má okamžitý výsledek!

Plus nyní AKCE – Parafínový zábal rukou ZDARMA ke každé proceduře

Darujte luxusní péči o pleť

Chci darovat luxusní kryo kosmetiku