Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Kryo omlazení pleti 4 v 1

Dopřejte i vy svému obličeji, krku a dekoltu nadstandardní péči. Okamžitý výsledek stojí za to a odcházet od nás budete odpočatí, svěží a krásnější.

-25%
původně: 3990 Kč
nová cena: 2990 Kč

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů. Cena po slevě 2.093 (60min), 2.443 (90min).

ošetření od 2990 Kč (60min) a jako bonus ke každé proceduře parafínový zábal ruky ZDARMA.  Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Kryo omlazení pleti 4 v 1: Mráz, který si zamilujete

Nechat se hýčkat a ještě u toho omládnout? S naším revolučním přístrojem Kryo Derm a procedurou 4 v 1 je to naprostá samozřejmost. Dopřejte i vy svému obličeji, krku a dekoltu nadstandardní péči. Okamžitý výsledek stojí za to a odcházet od nás budete odpočatí, svěží a krásnější.

CENA procedury Kryo 4v1

60min – 2990Kč

90min – 3490Kč

Proč právě Kryo Derm?

Protože i kosmetika se vyvíjí. Tato nová metoda péče o pleť plně nahrazuje klasické kosmetické ošetření a navíc dodá vaší pleti něco extra. Něco, co ihned uvidíte, pocítíte a oceníte: viditelné omlazení a vyhlazení drobných vrásek.

V čem je lepší než běžná kosmetická péče?

Po ošetření pleti přístrojem Kryo Derm se účinné látky pečující kosmetiky vstřebávají až o 65 % lépe. To znamená, že krém, který rádi používáte, vaše pokožka využije na maximum.

Je vhodný i pro citlivou pleť?

Ano! Čtyřicet procent populace má alergii na některou z látek obsažených v běžných kosmetických krémech. Proto používáme výhradně hypoalergenní a uklidňující kosmetické přípravky.

Ošetření Kryo Derm ve 4 krocích:

  1. Diamantová mikrodermabraze je technika jemného obrušování, která dokonale vyčistí vaši pleť včetně pórů, mazových žlázek a černých teček.

  1. Vakuová terapie aktivuje váš lymfatický systém obličeje, krku a dekoltu. Zlepší průtok lymfy pod kůží a mikrocirkulaci krve. Únava a otoky se vám z obličeje a jeho okolí doslova odplaví.

 

  1. Radiofrekvence rychle a viditelně zpevňuje a vypíná pleť. Teplo má okamžitý efekt, působí jako žehlička. Aktivuje kolagen v pleti, a tím na dlouhou dobu zastaví její stárnutí. Vaše pokožka se zpevní, kontury vašeho obličeje se zvýrazní a váš vzhled bude mladistvější.

  1. Kryo zchlazení vaši pleť vypne, vymodeluje kontury obličeje a osvěží váš vzhled. Mrazu se nebojte, necháváme ho působit jen krátkou chvilku.

Pětkrát ANO pro kryo omlazení pleti 4 v 1

Je bezbolestné, bezpečné, časově nenáročné, neomezuje a má okamžitý výsledek!

Tuto proceduru doporučuje 9 z 10 našich klientek proti stárnutí pleti i pro vyhlazení drobných vrásek!

“Maximální spokojenost, výsledek byl markantní a znatelný, doporučuji všem si zajít vyzkoušet :)” – Lucie Tomášková, Plzeň

„Každému doporučuji! Po náročném pracovním maratonu jsem jako znovuzrozená a  výsledek je viditelně znát. Navíc je procedura moc příjemná.“ – Zuzka Eretová, Plzeň

Velice milé prostředí. Moc milá a ochotná terapeutka. – S.Z., Plzeň

Plus nyní AKCE – Parafínový zábal rukou ZDARMA ke každé proceduře

Darujte luxusní péči o pleť

Chci darovat luxusní kryo kosmetiku