Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Liposukce 3.generace

Vymodelujeme vám postavu bez bolesti a drastických zásahů. Výhradně v místech, kde je třeba. A bez nutnosti rekonvalescence.

-25%
původně: 5990 Kč
nová cena: 4490 Kč

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů. Cena po slevě 3.143 Kč.

 Za 4490 Kč místo původních 5 990 Kč nabízíme 40minutovou proceduru, a to včetně dalších 40 minut lymfodrenáže ZDARMA. Nebo ušetřete ještě víc a rovnou si dopřejte akční balíček 6 ošetření za 20990 Kč z původních 29 880 Kč. Stačí jediné, zavolat naší specialistce na 777 775 514 a objednat se.

Dnešní doba plná stresu a nedostatku času vede k absenci pohybu a nesprávnému stravování. Výsledkem je často ukládání tuku tam, kde je to nejmíň žádoucí. Břicho, stehna a zadeček pak vypadají úplně jinak, než bychom chtěli.

Liposukce 3. generace, tzv. ultrazvuková kavitace, je nejjednodušší cestou, jak přebytky tuku zredukovat a přiblížit se vysněné figuře.

Co je to liposukce 3. generace?

Liposukce 3. generace neboli kavitace je ultrazvuková metoda, která zmenší tukové polštářky na rizikových místech vašeho těla. U nás používáme nejpokročilejší model VaCavite Prestige.  Ten využívá vakuum, které nasává pokožku. Ošetření je velmi přesné a maximálně redukuje tuk na potřebných místech. Zničené tukové buňky se pak přirozenou cestou odplaví z těla lymfatickým systémem močí nebo potem.

Jaké mohu očekávat výsledky? 

Procedura začíná a končí měřením dané partie. Úbytek je velmi individuální. Záleží, jak rychlý máte metabolizmus, lymfatický systém a kterou oblast ošetřujeme. Obvyklé výsledky jsou od 1 do 6 cm! A jak ubývají centimetry, mizí i celulitida. Ultrazvuková kavitace totiž účinně rozbije tukové hrudky, které mají na svědomí “pomerančovou kůži“.  Vaše pokožka bude také mnohem jemnější a hladší na dotek.

Pro které partie je kavitace vhodná?

Faldíky vám účinně odstraní na bocích, bříšku, vnitřních i vnějších stehnech a zadečku.

Mohou na kavitaci všichni?

Ano, je určená pro ženy i pro muže. Maminkám kavitaci provádíme po 6. měsíci kojení. Procedura nemá žádná omezení, ihned můžete do práce, cvičit, běhat atd.

Pozor na kontraindikace

Liposukce 3. generace není vhodná pro lidi se srdečními chorobami, po transplantacích, s bypassem, se sklony k trombózám, při užívání léků proti srážlivosti krve, při vážných nemocech jater a ledvin, v těhotenství a v prvních třech dnech menstruace.

Poradíte mi?

Jistě! Pokud si nejste jisti, na kterých partiích s kavitací začít, vše s vámi probereme a poradíme vám. Po přeměření bude následovat bezbolestná a neinvazivní 40minutová procedura. A pro ještě lepší efekt od nás dostanete jako bonus dalších 40 minut přístrojové lymfodrenáže ZDARMA. Po zákroku vás opět přeměříme. A pak už se můžete radovat, o kolik se kavitovaná partie zmenšila

 

Pětkrát ANO pro kavitaci

Je bezbolestná, bezpečná, časově nenáročná, neomezuje a hlavně funguje! Garantujeme vám příznivou cenu a šetrný přístup. Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření.

Nevěříte? Věřte!  662 našich klientek vám tuto metodu rádo doporučí.

“Nic lepšího než tuto metodu neznám. Myslím, že o tři čísla menší kalhoty mluví za všechno.” Dagmar Riedl, Plzeň

“Navštívila jsem liposukci 3.generace a doporučuji všem. Profesionální přístup.” Hanka Skálová, Touškov

Garantujeme vám příznivou cenu a šetrný přístup. Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření.

Darujte liposukci jako dárek

Chci darovat super tělo někomu blízkému