Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Přístrojová lymfodrenáž

Výborný pomocník pro zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svaly a pro pročištění organismu. Zbaví vás otoků a pocitu těžkých nohou.

60 min. za 990 Kč, zvýhodněný balíček 10procedur za 7990 Kč, volejte 777 775 514 (sl. Pancová)

Přístrojová lymfodrenáž

Výborný pomocník pro zrychlení metabolismu, regeneraci cév i svaly a pro pročištění organismu. Zbaví vás otoků a pocitu těžkých nohou.

 

Proč by měla přístrojová lymfodrenáž pomoci právě vám?

Přístrojová lymfodrenáž aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.

Z kosmetického hlediska se skvěle hodí především proti vzniku a redukci celulitidy.

Pokud hledáte proceduru, která pomáhá při regeneraci, ale zároveň i čistí a ozdravuje organismus, pak právě přístrojová lymfodrenáž je ideální procedurou.

Je také skvělým doplňkem při formování postavy a významně zpomaluje tvorbu celulitidy.

Zároveň blahodárně působí na imunitní systém a zmírňuje projevy otoků horních a dolních končetin. Zejména, pokud máte sedavé zaměstnání, stojí přístrojová lymfodrenáž určitě za vyzkoušení. Nejenom pro to, že urychluje metabolismus, a tím hodně přispívá k vylučování toxických (škodlivých) látek z těla. Právě díky efektu zrychlení metabolismu může hrát poměrně významnou roli při redukci váhy.

Najde přístrojová lymfodrenáž uplatněnění i u sportovců?

Rozhodně! U velmi aktivních jedinců napomáhá najít ideální rovnováhu mezi regenerací a odpočinkem. 10 z 10 fyzioterapeutů doporučuje sportovcům pravidelně navštěvovat lymfodrenáže. Zejména pro jejich regenerační uplatnění.

Doporučujeme absolvování 10 ošetření. Délka trvání jednoho ošetření lymfodrenáže je 60 minut.

5 NEJ přístrojové lymfodrenáže:

  • funguje jako detoxikace
  • jako prevence „těžkých nohou“, otoků a křečových žil
  • pomáhá při rehabilitaci sportovců
  • zrychluje metabolismus a tím napomáhá hubnutí
  • viditelně zmírňuje celulitidu

Darujte lymfodrenáž někomu blízkému

Chci potěšit své blízké tímto poukazem

Je možné zkombinovat Lymfodrenáž a liposukci 3. generace?

Ano. Lymfodrenáž je skvělým doplňkem k neinvazivní liposukci, právě proto, že lymfa odvádí uvolněné tukové buňky z těla ven. Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková ji používá v kombinaci s liposukcí 3.generace – kavitací. Lymfatická masáž podporuje a urychluje účinek liposukce, zvláště je-li procedura používána v oblasti s celulitidou.