Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Vánoční / Dárkové poukazy

Vánoční dárkové poukazy jsou tu 😎

Dárkový poukaz je nejjednodušší a nejspolehlivější způsob, jak někomu udělat obrovskou radost bez rizika, že bude nespokojený.

Dárkový poukaz od Estetiky MUDr. Gabriely Chaloupkové ve vámi vybrané hodnotě potěší muže i ženy. A bude jen na nich, na jakou proceduru v příslušné ceně si k nám zajdou.

Objednejte poukaz pro ty, které máte rádi a na nichž vám záleží ještě dnes a vyhnete se předvánočnímu stresu.

Nemáte čas se u nás pro poukaz stavit? Nevadí, pošleme vám ho ZDARMA na dobírku. Stačí, aby měl hodnotu aspoň 1.000 Kč.

Myslíme i na ty, kteří tradičně vše nechávají na poslední chvíli. Vybírat, kupovat a vyzvedávat poukazy u nás můžete až do pátku 21. prosince v kožní ordinaci. Těm, kteří to nestíhají, dovezeme dárkový poukaz kamkoliv v Plzni ještě v sobotu 22., v neděli 23. a v pondělí 24. prosince!

Nevíte si rady, zavolejte nám na 777 775 514  nebo nám napište na estetikagch@uroderma.cz Rádi a ochotně vám poradíme.

Dárkový poukaz od Estetiky MUDr. Gabriely Chaloupkové vám ušetří čas, který se vám bude hodit jinde. Vyberte si ho beze stresu, pěkně v klidu, klidně už nyní v libovolné hodnotě.

Chci darovat luxusní vánoční poukaz

Získali jste Slevový kód? Paráda, gratulujeme. Kód napište do poznámky nebo ho zavolejte přímo nám, na výše uvedené číslo. Akce platí na všechny neinvazivní procedury do pondělní půlnoci (17.12.).

Mrkněte se na naše TOP procedury, udělejte radost jednou procedurou nebo rovnou více procedurami ve zvýhodněných balíčcích: