Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Dermation – péče o pleť, krk a dekolt

Toužíte co nejdřív vypadat tak skvěle, jak je to jen možné? Pak je pro vás tím pravým úžasná novinka DERMATION ™!

-45%
původně: 4990 Kč
nová cena: 2793 Kč

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů. Cena po slevě 2.793 Kč.

DERMATION ™ – expert s viditelnými účinky

ošetření 3990 Kč (40-60min) + nyní AKCE parafínový zábal rukou ZDARMA .Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Bezbolestně, neinvazivně, velmi efektivně a hlavně hned omladí váš obličej, dekolt i tělo už po jediném ošetření až o 104 %!

Krásná tvář

Anti-aging efekt je na první pohled viditelný. Ošetření je silně liftingující, vyplní vrásky, tvář vymodeluje, zpevní a omladí. Zlepší pružnost pokožky, její hydrataci i akné, zmenší rozšířené žilky, stimuluje produkci kolagenu a zesvětlí pigment.

Co je to DERMATION ™?

Na začátku byla Nobelova cena v oblasti chemie v roce 2003 pro americké biochemiky, kteří objevili vodní a iontové kanálky v buněčných membránách. Na konci inovativní přístroj DERMATION ™, který využívá tuto úžasnou technologii ke vstřebání speciálních koktejlů do nejhlubších vrstev pokožky. Koktejlů je více druhů a každý z nich obsahuje přírodní patentované bioaktivní složky. Vaši pokožku omladí, zrevitalizují a zredukují její nedokonalosti.

Naši odborníci vám koktejly podle aktuálního stavu vaší pokožky nakombinují tak, aby efekt byl co nejviditelnější. Zcela neinvazivně, bez jehel a bolesti. Pouze a jen díky vstřebávání účinných látek, a to tak hluboko, jak je to jen možné.

Jak DERMATION ™ funguje?

Garantujeme, že vám v průběhu ošetření do pokožky obličeje a dekoltu vpravíme až 70 ml aktivních látek bez nepříjemných vedlejších účinků jako je zarudnutí kůže nebo otok. Jak je to možné? Moderní přístroj DERMATION ™ vám látku do pokožky zapracuje prostřednictvím mikroimpulzů, které výrazně usnadní a urychlí vstřebávání.

Ošetření netrvá dlouho. Počítejte 45 minut až hodinu. Co je velmi příjemné, nečeká vás žádná rekonvalescence. Ihned po ošetření můžete pokračovat ve svém běžném každodenním programu 🙂

Pozor, to je neuvěřitelné!

Výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření. Podle laboratorních výsledků až o 104 %! Dlouhodobého efektu, až 12 měsíců od posledního ošetření, docílíte po 3–6 opakování v závislosti na věku, stavu pokožky a také vašem životním stylu včetně domácí péče o ni. Ošetření lze znovu opakovat už po 3 dnech.

Plus nyní AKCE – Parafínový zábal rukou ZDARMA ke každé proceduře

Dejte šanci DERMATION ™ a vaše pleť vám poděkuje.

3 důvody, proč právě DERMATION ™

1. Neinvazivní, bezbolestná a bezpečná metoda

2. Žádná rekonvalescence

3. Viditelný omlazující efekt už po 1. ošetření

4. Jako bonus si od nás odnesete flaštičku aktivních látek MEZOLINE, která vám byla aplikována při proceduře. A víte co je skvělé? Dáme vám ji zcela ZDARMA.