Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Dermation – péče o vlasy

Korunujte svou hlavu krásnou hřívou. Převratný přístroj využívá technologii, která prostřednictvím speciálních koktejlů napojí nejhlubší vrstvy vlasové pokožky přesně tím, co jí chutná a prospívá.

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů. Cena po slevě 3.143 Kč.

ošetření 4490 Kč (90min) + nyní AKCE parafínový zábal rukou ZDARMA . Akční balíček 5ošetření  po 90 minutách za 18990 Kč místo 22450 Kč. Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Každá žena, ale i muž dobře ví, že vlasy jsou korunou hlavy a krásy. Trápí vás, že vaše hříva nevypadá tak, jak byste si představovali? Vyzkoušejte DERMATION ™, naši skvělou novinku, která vlasům náramně prospívá. Bezbolestně, neinvazivně, účinně a hned.

DERMATION ™ je důkazem, že koktejly se dají nejen pít, ale i účinně vstřebat pokožkou hlavy. Inovativní přístroj využívá technologii, která prostřednictvím speciálních koktejlů vpravuje do nejhlubších vrstev pokožky aktivní látky. Koktejlů je více druhů a každý z nich obsahuje přírodní patentované aktivní složky. Vaše vlasy skvěle zrevitalizují, obnoví jejich sílu a podpoří růst.

Naši odborníci vám koktejly podle aktuálního stavu vašich vlasů nakombinují tak, aby efekt byl co nejviditelnější. To vše naprosto neinvazivně, bez jehel a bolesti. Pouze a jen díky vstřebávání účinných látek do kmenových buněk tak hluboko, jak je to jen možné.

Jak DERMATION ™ funguje?

Garantujeme, že vám v průběhu ošetření do pokožky hlavy vpravíme až 70 ml aktivních látek bez nepříjemných vedlejších účinků jako je zarudnutí kůže nebo otok. Jak je to možné? Moderní přístroj DERMATION ™ vám látku do pokožky zapracuje prostřednictvím mikroimpulzů, které výrazně usnadní a urychlí vstřebávání.

Ošetření netrvá dlouho. Počítejte maximálně hodinu a půl. Co je velmi příjemné, nečeká vás žádná rekonvalescence. Ihned po ošetření můžete pokračovat ve svém běžném každodenním programu 🙂

Pozor, to je bomba!

Výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření. Dlouhodobého efektu, a to až 12 měsíců od posledního ošetření, docílíte po 3–6 opakování v závislosti na věku, stavu pokožky a také vašem životním stylu včetně domácí péče o vaše vlasy. Ošetření lze znovu opakovat už po 3 dnech.

Plus nyní AKCE – Parafínový zábal rukou ZDARMA ke každé proceduře

Dejte šanci DERMATION ™ a vaše vlasy vám poděkují.

3 důvody, proč právě DERMATION ™

1. Neinvazivní a bezbolestná metoda

2. Žádná rekonvalescence

3. Viditelný efekt už po 1. ošetření

4. Jako bonus si od nás odnesete flaštičku aktivních látek MEZOLINE, která vám byla aplikována při proceduře. A víte co je skvělé? Dáme vám ji zcela ZDARMA.