Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Dermation – stoprocentní omlazení tváře, těla i vlasů

Trápí vás, že nevypadáte tak, jak byste si představovali? Vyzkoušejte DERMATION, naši skvělou novinku, která pokožce celého těla i vlasům neuvěřitelně prospívá. Bezbolestně, neinvazivně, účinně a hned. Až o 104 %!

DERMATION ™ je důkazem, že koktejly se dají nejen pít, ale i účinně vstřebat pokožkou.

Vaší pokožce na míru

Převratný přístroj využívá technologii, která prostřednictvím speciálních koktejlů napojí nejhlubší vrstvy vaší pokožky přesně tím, co jí chutná a prospívá. Na tváři, na těle i ve vlasech. Stačí se svěřit do ruk našich kvalifikovaných pracovníků, kteří vám vyberou koktejl s patentovanými přírodními látkami přesně na míru.

Vaše pleť i hříva budou po proceduře, za zhruba půlhodinu, omlazená, svěží a krásnější. Neinvazivně, bez jehel a bolesti. Pouze a jen díky vstřebávání účinných a úžasných bioaktivních látek.

Celá celičká omlazená

Anti-aging efekt je na první pohled viditelný. Ošetřená místa jsou omlazená, pružnější a hydratovaná. Akné se ztrácí, stěny rozšířených žilek jsou zpevněné a pigment zesvětlený. Ošetření těla stimuluje produkci kolagenu, viditelně redukuje strie a zmenšuje hluboké jizvy. Snižuje tukovou tkáň, zeštíhluje a platí i na celulitidu. Odstraňuje ochablost a obnovuje pevnost pokožky.

Po ošetření rovnou na kafe

Jak je to možné? Během ošetření DERMATION ™ vám do pokožky na zvoleném místě vpravíme až 70 ml aktivních látek bez nepříjemných vedlejších účinků jako je zarudnutí kůže, otok nebo rekonvalescence. Moderní přístroj vám látku do pokožky zapracuje díky mikroimpulzům, které výrazně usnadní a urychlí vstřebávání. Hned jak skončíme, můžete pokračovat ve svém běžném každodenním programu 🙂

Efekt, který trvá až rok

Výsledky zaznamenáte hned po prvním ošetření. Jestli ovšem toužíte po co nejdlouhodobějším efektu, který může trvat až rok, dopřejte si 3–6 opakování v závislosti na věku, stavu pokožky a také vašem životním stylu včetně domácí péče o tvář, tělo a vlasy. Ošetření si můžete zopakovat už po 3 dnech.

Dejte DERMATION ™ šanci, vaše tvář, tělo a vlasy vám poděkují.

Váš tým Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková