Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Kryolipolýza – NOVINKA!

Chcete definitivně zatočit s tukovými polštářky na problematických místech? Navěky je zmrazte prostřednictvím skvělé kryolipolýzy! Bez anestezie, bolesti a rekonvalescence. Trocha chladu je lepší řešení než řezání a píchání 🙂

-53%
původně: 12990 Kč
nová cena: 6993 Kč

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů. Cena po slevě 6.993 Kč.

ošetření 9990 Kč  z 12990 Kč (30min) + AKCE radiofrekvence a vakuová terapie baňkami ZDARMA (ušetříte 3000 Kč). Celková doba procedury je 60min. AKČNÍ BALÍČEK 3 procedur za 24990 Kč (ušetříte dalších 9000 Kč z původní částky). Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Do detailů promyšlený přístroj CryoVAC Prestige používá revoluční technologii, která nežádoucí tuky odstraňuje bez bolesti, anestezie a nepotřebujete ani hodinu na zotavenou. Tuto proceduru si dopřejte v kterémkoliv ročním období a hned po skončení procedury klidně jděte na kafe nebo nakupovat.

Jak to funguje?

Napřed vám kožní řasu prostřednictvím radiofrekvence zahřejeme a připravíme na teplotní šok. Následné zmrazení trvale naruší nechtěné a nepotřebné tukové buňky. Ucítíte jen mírný tlak a chlad.

Na závěr vám přesným vakuovým aplikátorem aktivujeme váš lymfatický systém, aby se přebytečné tukové buňky rychle, účinně a naprosto bezpečně vyplavily.

Ošetření je bez vedlejších účinků a nijak nepůsobí na vnitřní orgány ani okolní tkáň.

Pro koho je to vhodné?

CryoVAC Prestige  je maximálně šetrné a spolehlivé ošetření technologicky vyspělým a certifikovaným přístrojem pro lékařské použití. Jeho spolehlivost a účinnost zajišťuje proškolený personál.

Neodstraňuje vodu, pouze přebytečný tuk. Léčba je vhodná pro lidi, kteří jsou vlastně v pohodě, jen jim vadí přebytečný tuk na břiše. Nežádoucí tuk tato procedura zredukuje až o 50 %.

Kdy uvidím výsledky?

Tukové buňky se postupně rozpadají v průběhu několika měsíců a váš organizmus to nijak nezatíží. S prvními viditelnými, asi 20% výsledky počítejte už po 14 dnech, finální – až 50% efekt – se dostaví do 2–3 měsíců.

Momentálně je to nejrychlejší a nejefektivnější metoda, jak se zbavit nežádoucího tuku s trvalými výsledky a bez jojo efektu, protože zmražené tukové buňky se už neobnoví.

Kolikrát musím přijít?

Obvykle stačí jednou. Pokud máte větší „zásoby“ tuku, dvakrát až třikrát po 3–8 týdnech.

 5 hodně dobrých důvodů pro kryolipolýzu

Je to neinvazivní, bezbolestná a velmi účinná metoda. Není třeba žádná rekonvalescence, můžete se hned věnovat běžným věcem. Obvykle stačí jen jedno ošetření.

Kryolipolýza není vhodná pro lidi se srdečními chorobami, po transplantacích, s bypassem, se sklony k trombózám, při užívání léků proti srážlivosti krve, při vážných nemocech jater a ledvin, v těhotenství a v prvních třech dnech menstruace.

Chci darovat poukaz na kryolipolýzu někomu blízkému