Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

LED maska Opera – NOVINKA!

Světové celebrity si zamilovaly OPERU

-40%
původně: 2490 Kč
nová cena: 1490 Kč

Víte, že existuje Opera, kterou milují všechny ženy bez výjimky? Která to je? Světelná terapeutická obličejová maska OPERA pro omlazení obličeje a krku!

ošetření 1490 Kč (30min). AKCE – Led maska OPERA v kombinaci s exluzivní americkou hydrogelovou maskou pouze za 1990 Kč.  Stačí jediné, zavolat naší specialistce na  777 775 514 a objednat se.

Vypadá skoro jako obyčejná karnevalová maska, ale ve skutečnosti je to maska naprosto neobyčejná. Využívá 3 vlnové délky, LEDs nízkou úrovní světelné terapie a galvanický proud.

OPERA vám krásně pokryje celý obličej i krk a pomáhá a léčí nejmodernější technologií v podobě světelné terapie.

Co všechno umí?

Zlepšuje prokrvení, hojení a produkci kolagenu a elastinu. Pomůže s akné včetně jeho těžké formy, zredukuje vrásky, stařecké skvrny a červené žilky, vyhladí kůži a stáhne póry

A pomáhá při regeneraci po různých typech ošetření včetně botoxu, výplní, plastických operací, chemickém peelingu a laserovém ošetření.

Jednotlivé typy LED paprsků mají různé účinky na pleť a je možné je vzájemně kombinovat.

Červené světlo omlazuje pleť, redukuje vrásky a předchází novým. Tónuje, vypíná a zlepšuje strukturu pleti. Redukuje nežádoucí nepěkné žilky, pihy a skvrny na kůži a báječně zotavuje pokožku po slunění. Podporuje tvorbu kolagenu, uzavírá póry a léčí růžovku.

Modré světlo účinně působí na akné, a to od mírného po těžké. Zlepšuje krevní oběh, zklidňuje podráždění a působí antimikrobiálně.

Bílé světlo: proniká hluboko do pokožky, urychluje metabolické funkce tkání, rozkládá nečistoty, zpevňuje povislou pokožku a celkově ji omlazuje.

Galvanický proud: vyhlazuje vrásky, revitalizuje pokožku a skvěle zlepšuje vstřebávání z hydrogelové masky. Přitahuje a rozkládá toxiny.

3 pádné důvody, proč právě masku OPERA:

  1. Jednotlivé typy paprsků s různými účinky lze kombinovat
  2. Jednoduchost a bezbolestnost
  3. Vysoká účinnost a bezpečnost bez vedlejších účinků