Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Rozproudíme mízu vašeho těla

Nebude dlouho trvat a příroda začne bláznit. Míza se rozproudí a nastartuje nový život. Rok co rok vás to fascinuje? Zažijte podobný pocit!

Nechte si rozproudit mízu vašeho těla, lymfu. Rázně tak zatočíte s celou řadou nepříjemností.

S jakými? Zamyslete se. Zadržujete vodu? Otékají vám často nohy? Máte pocit, jako byste je měli z olova? Vadí vám křečové žíly? Jestli ano, neobjevujte Ameriku. Asi jste už slyšeli o baňkování. Vyzkoušejte tuto proceduru právě teď. Jaro je ten správný čas, ale dobře vám udělá v každém ročním období.

Lymfatická masáž baňkami je jemná technika. Představte si, jak vaše tělo lehce masírujeme přisáváním skleněných baněk. Okamžitě ucítíte, jak vám vzniklý podtlak skvěle rozproudí lymfatický oběh. Mízní cesty se otevřou a tím nastartujeme čisticí proces, který váš organizmus zbaví škodlivin a posílí vaši obranyschopnost. A na závěr vašemu tělu dopřejeme příjemnou relaxační přístrojovou lymfodrenáž.

dsc_7028

To vše bezbolestně a efektivně. Zadržovaná voda se přesune tam, kam má – do močového měchýře a následně pryč z těla. Vás to osvěží, tělo si odpočine a nohy vám budou vděčné.

Procedura vám udělá dobře, i když vás zatím otoky či křečové žíly netrápí. Skvěle zrelaxuje unavené nohy a je ideální pro všechny, kdo mají sedavé zaměstnání, nebo jsou naopak celý den na nohou. Působí totiž preventivně: podporuje detoxikaci organismu a posiluje imunitní systém.

dsc_7070

Myslete na sebe a pomozte svému tělu s detoxikací. Nehledejte důvody, proč to nejde. Jde to a snadno! Vaše tělo vám bude vděčné.

Stačí tak málo – jenom KLIKNOUT