Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Máte svého vinaře i zubaře

Máte svého vinaře i zubaře. Proč ne estetického lékaře?

Máte svého pekaře. Máte svého vinaře a včelaře. Také maséra, praktického a zubního lékaře. Proč tedy nemáte svého estetického lékaře?

Kdo ví, co vám chybí a přebývá

Někoho, kdo dobře zná každý centimetr čtvereční vaší kůže. Někoho, kdo ví, co vám kde chybí nebo přebývá. Někoho, na koho je ve všech ohledech spolehnutí. Někoho, kdo drží krok s dobou a vaše tělo u něj bude v nejlepších rukou. Někoho, kdo vám nebude nic nalhávat a slibovat nesplnitelné. Někoho, kdo vám řekne, co ještě ano, co už ne a hlavně proč. Seznamte se s MUDr. Gabrielou Chaloupkovou. A vaše tělo vám poděkuje.

Nejsme hadi, kůži máme jen jednu

Kůži máme jen jednu. Nejsme hadi, abychom ji pravidelně měnili. „O to více s ní musíme zacházet jako v bavlnce. Pečovat o ni. Hýčkat ji a dopřávat jí vše potřebné s ohledem na věk, prostředí, práci, roční období…,“ vzkazuje doktorka Gabriela Chaloupková, expertka na kožní a estetickou problematiku. Tisíce spokojených klientů by mohly vyprávět.

Kdo by nechtěl zpomalit stárnutí

Myslete na sebe, na své tělo. Stárnutí organizmu a kůže nezastavíte. „To neumí nikdo. Ani my 😉 Zastavit ne, ale zpomalit – účinně – to nám jde,“ říká MUDr. Gabriela Chaloupková, která fundovaně zjistí, kdy a jaké zásahy estetického lékaře jsou pro vás tím pravým. Ví, kde ubrat, kde přidat. A umí to na jedničku! Rychle, bezbolestně a ještě si u toho odpočinete.

Proč právě ona (a žádná jiná)

A už je to tu zase. Ta věčná otázka, proč právě ona a ne někdo jiný. Klidně i někdo jiný! Někdo, kdo je podobně jako ona špičkou v oboru. Někdo, kdo má podobně jako ona za sebou 35 let praxe a tisíce pacientů, kteří se jako dobří holubi vracejí. Někdo, pro něhož nejste jen další v řadě. Někdo, pro něhož jste člověk, který má svá přání a představy. Někdo, s nímž najdete cestu a vydáte se po ní.

Kvůli tomu všemu je doktorka Gabriela Chaloupková šéfkou a hlavním garantem naší společnosti. A díky tomu všemu to u nás, v Estetice, funguje na výbornou.

„Někdy stačí málo a člověk má zase radost ze života a zvedne si sebevědomí. To je to, o co jde možná nejvíc. O dobrý pocit ze sebe sama. Rádi vám k tomu v Estetice dopomůžeme. Nikdo není dokonalý, ale (téměř) vždycky to může být o buď o něco, nebo výrazně lepší,“ zní z úst MUDr. Gabriely Chaloupkové, odbornice na slovo vzaté.

Nechte si to projít hlavou. A třeba se brzy uvidíme 🙂

dsc_6888_fotormamca_fotor111