Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Uberte si pár let a rozkveťte

Co řeknete, až se jaro zeptá, co jste dělali v zimě? Odpověď je jasná. Ubrali jste si pár let! Nelámejte si hlavu, o co jde. Neuhodnete to. Ošetření pleti Oxygeneo je totiž naprostou novinkou, která supluje i to nejlepší kosmetické ošetření.

Připadáte si po zimních měsících unaveně a pohled do zrcadla vás nijak netěší? Je nejvyšší čas s tím něco udělat. Oxygeneo vás rychle, účinně, bez řezání a bolesti vrátí do mladších let. Zpevní, vyhladí a vypne vaši unavenou a ochablou pokožku a bezvadně se vypořádá s jemnými vráskami a rýhami.

Ošetření je vhodné pro všechny druhy pleti a nezabere moc času. Jen tolik, abyste si příjemně odpočinuli a v závěru doslova rozkvetli. Vzápětí se můžete vrátit k běžnému životu a každodenním činnostem.

Expert, který ví, jak na to

Ošetření odstartuje tripolární radiofrekvence, expert na bezbolestné, rychlé a efektivní vypnutí pokožky. Zredukuje nežádoucí tuk a zlepší vzhled kůže: vypne ji a výborně si poradí i s jizvičkami.

Safra, jak je to možné, ptáte se? Tripolární radiofrekvence výtečně pracuje s velkým množstvím energie a tepla do hloubky. Tím zkapalňuje obsah tukových buněk a odplavuje je krevním řečištěm. Bez chlazení, dámy a pánové, a přitom efektivně a bezpečně!

A to není všechno! Při ošetření se zahřívají a následně smršťují kolagenová vlákna, což prostým okem zaznamenáte jako viditelné vypnutí pokožky. O kolagen ale nepřijdete. Ošetření podporuje tvorbu nového, proto se z výsledku můžete těšit opravdu dlouho.

Povolený doping

Jedinečnost Oxygenea umocňuje i to, že pro svou pleť můžete vybrat doping přesně podle toho, co v danou chvíli potřebuje nejvíc.

NeoBright je průlomové řešení, které bezkonkurenčním způsobem zesvětlí vaši pleť a vybělí pigmentace. Jak? Díky kyselinám azaleové a kojové!. Kyselinu azaleovou proslavilo léčení kožní hyperpigmentace snižováním aktivity buněk produkujících barvivo. Kyselina kojová pokožku zesvětluje tím, že zpomaluje tvorbu melaninu. A když obě kyseliny spojí síly, výsledek je fakt znát!

Nebo zvolíte NeoRevive, který jemně hojí a regeneruje pleť účinnými látkami, které se skvěle vstřebávají? Kyselina hyaluronová v lidském těle zodpovídá za hydrataci. Obnovu kolagenu má na starost retinol, derivát vitaminu. Oba patří k nejúčinnějším bojovníkům proti vráskám.

Mládí je na dosah

Kdo by si měl Oxygeneo dopřát? Každý, kdo je nespokojený se svou pokožkou a svým vzhledem. Dejte ošetření Oxygeneo šanci a ono se vám odmění tím, že vám ubere hezkých pár let. Vybírat můžete z několika variant — stačí KLIKnout.