Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Píšou o nás v Estetice

Naše plzeňská Estetika je místem mnoha možností díky perfektnímu přístrojovému vybavení, profesionálnímu týmu a širokému spektru nabízených služeb. I proto se dostala na stránky prestižního magazínu Estetika.

Vedoucí lékařka a odborná garantka plzeňské Estetiky MUDr. Gabriela Chaloupková velmi ráda odpověděla redaktorce na otázky. Z jejích jasných odpovědí si vytvoříte obrázek, proč si už 25 tisíc spokojených zákazníků vybralo služby právě uvedeného zařízení.

Pokud patříte mezi ty, kteří stále váhají, zda investovat do vlastní krásy a tím i často do svého zdraví, přečtěte si celý článek. Možná bude příslovečným jazýčkem na vahách a vy se konečně rozhodnete. A bude to právě doktorka Chaloupková, kdo s vámi probere to nejlepší pro vás na úvodní konzultaci, která je zadarmo.

Navíc se dozvíte, která procedura je momentálním hitem a zda je těžké sladit přání klientů s reálnými možnostmi estetické medicíny. A najdete tam i odpověď na věčnou otázku, jestli je vůbec možné rychle a účinně zhubnout a proč lidé často tají, že se nechali zkrášlit.