Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Sádlo není špatná věc

Sádlo není špatná věc. Na čerstvém chlebu s jarní cibulkou je to přímo delikatesa. Jenže tahat zbytečné deka i kilogramy nadbytečného tuku na vlastním těle není ani hezké, ani příjemné. A nic na tom nemění ani milosrdné přejmenování faldíků a špeků na kožní řasy 🙂

Dobrou zprávou je, že může být líp. Rychle, bezpečně, doopravdy bezbolestně, bez jakýchkoliv omezení a nijak draho. Díky modernímu způsobu liposukce prostřednictvím ultrazvukové kavitace přestanou být vaše „problematické“ partie problematickými a vy budete v pohodě. Co víc si přát?

Spojení ultrazvuková kavitace zní hodně futuristicky. Jasně, má to důvod. Jedná se o nejvyspělejší liposukci 3. generace, maximálně šetrnou metodu, která s nežádoucími tukovými polštářky na rizikových místech (boky, bříško, vnitřní stehna, vnější stehna a zadeček)zatočí pomocí vakua.

dsc_6849

Vakuum odstraní tuk? Jak to funguje? Výborně! Vakuová hlavice nasává pokožku přesně tam, kde je to žádoucí. Redukce tuku je rychlá, přesná a vakuem zničené tukové buňky nenávratně zmizí v propadlišti dějin naprosto přirozenou cestou. Lymfatický systém se postará o jejich odplavení z těla močí nebo potem.

Procedura začíná a končí měřením ošetřované partie. Výsledky jsou doslova hmatatelné: rozdíl mezi měřením před a po vakuové kavitaci je 1 až 6 centimetrů! Možná je trochu nespravedlivé, že úbytek není univerzální, ale hodně záleží na tom, jak rychlý máte metabolismus, jak vám funguje lymfatický systém a které části těla se kavitace týká.

dsc_6841

Ale na každého čeká bonus! S úbytkem centimetrů totiž pomalu mizí i celulitida. Ultrazvuková kavitace účinně rozbíjí tukové hrudky pod kůží, které jsou důvodem nehezké „pomerančové“ kůže. Sami ucítíte, jak bude pokožka na dotek jemnější a hebčí.

dsc_6962

Vakuová kavitace pomůže a zvýší sebevědomí každému napříč pohlavími i generacemi. Výhodou je, že ihned po ní můžete fungovat bez jakýchkoliv omezení. Prací počínaje a sportováním konče.

Zaujalo vás to – pak stačí jenom KLIKNOUT