Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Aplikace kyseliny hyaluronové

Odhalte tajemství krásných rtů. Plné rty, žádné kačeří zobáky. Přirozený a příjemný vzhled díky výplním vrásek.

-50%
původně: 10000 Kč
nová cena: 5000 Kč

Cena od 5000 Kč, volejte 377 327 341 (pí. Rumlová)

Odhalte tajemství krásných rtů. Plné rty, žádné kačeří zobáky. Přirozený a příjemný vzhled díky výplním vrásek.

 Výplně rtů

Každý se nenarodí se smyslnými rty. Naštěstí doba je pro nás “s čárkou místo pusy” příznivá a můžeme si nechat rty vyplnit kyselinou hyaluronovou.

Víte, že 78% našich klientek se bála před prvním vyplněním rtů kyselinou hyaluronovou? Obličej je první věc, které si všimnete, proto chápeme vaše obavy. My vám můžeme garantovat maximální odbornost a péči při proceduře, ale také po ní. Kontrola vstřebání a případné dovyplnění jsou u nás samozřejmostí.

Výplně vrásek

Velkou výhodou kyseliny hyaluronové oproti botulotoxinu je, že mimika zůstává zachována. Tudíž pokud je pro vás důležité, abyste mohli hýbat i tím posledním svalíkem, aplikace kyseliny hyaluronové je tou správnou volbou.

Výrazný efekt výplní je u středně hlubokých statických vrásek, jako jsou například vrásky mezi nosem a ústními koutky, kolem úst, na bradě apod. Právě kvůli těmto vráskám vypadáte přísnější a nedostupnější.
Díky výplním kyselinou hyaluronovou budete vypadat mladší a získáte příjemný a hlavně přirozený vzhled.

Co je to kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je přírodní hydratační látka, která je přirozeně obsažená ve vašem těle. Má jedinečnou schopnost vázat na sebe enormní množství vody (až tisíci násobky své hmotnosti) a je velmi důležitou součástí procesu hydratace a regenerace pokožky.

Vzhledem k tomu, že je to tělu přirozená látka, nemusíte se bát žádné alergické reakce.

S přibývajícím věkem rapidně klesá obsah kyseliny hyaluronové ve vaši pokožce. A právě kvůli tomu je vaše pleť ochablá a tvoří se vrásky.


Hydratujte pokožku Vital injektorem, velice přesným a účinným přístrojem na aplikaci kyseliny hyaluronové
Chybí vaši pleti šmrnc? Dodejte jí pořádnou dávku hydratace! Mezoterapie jak ji ještě neznáte. Aplikujeme vám kyselinu hyaluronovou nejpřesnějším přístrojem Vital Injektor 2. Nejen, že ošetří mnohem větší plochu, ale dávkování je naprosto přesné. Tudíž hydratace pleti je velmi rovnoměrná a daleko účinnější. No a efekt? Dokonale hydratovaná pleť, díky níž vypadáte mladší a svěží. A sebevědomí jde s touto hydratací ruku v ruce.

Jak aplikace výplní probíhají?

Aplikace kyseliny hyaluronové je technika invazivní, ale vzhledem k použití velmi tenké jehličky, která pronikne jen do vnější vrstvy vaši pokožky se nemusíte bát větší bolesti.

Před samotnou aplikací vás můžeme natřít znecitlivujícím krémem, tím minimalizovat bolest při aplikaci do citlivějších oblastí jako jsou rty.

Výplň rtů i vrásek vydrží 6-12 měsíců.

Kyselina hyaluronová je také využívána ke korekci drobných asymetrií obličeje a v neposlední řadě při úpravě jizev (nejen na obličeji).

Darujte svým blízkým dárkový poukaz na aplikaci kyseliny hayluronové

Chci nadělit poukaz na kyselinu hyaluronovou