Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Diamantová mikrodermabraze

Vyčistíme vaši pokožku pomocí diamantového hrotu a vakua. Díky této příjemné metodě dokonale vyčistíme póry, mazové žlázky a odstraníme černé tečky.

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů

Cena 1490 Kč (20 min.), volejte 777 775 514 (sl. Pancová)

Diamantová mikrodermabraze

Vyčistíme vaši pokožku pomocí diamantového hrotu a vakua. Díky této příjemné metodě dokonale vyčistíme póry, mazové žlázky a odstraníme černé tečky.

Už jste o ní určitě slyšeli…V dnešní době velmi moderní metoda čištění pleti.

Jak to vlastně funguje?

Pomocí různých nástavců diamantových hrotů se velmi šetrným způsobem obrušuje pokožka, vaše odumřelá kůže a všechny nečistoty na ní.
Protože na pleť během procedury působí lehké vakuum, Vaše pokožka je jemně nasávána. Odumřelé buňky jsou tedy zachyceny filtrem a přístrojem odstraněny z pokožky.

Jaké jsou výsledky?

Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření. Odcházíte s krásnější svěže, mladě a zdravě vypadající pletí.

Tři roky bojuji s aknózní pletí, opravdové pomoci se mi dostalo až tady. Velmi ochotný a profesionální přístup! 🙂 Moc děkuji, díky Vám se dnes už nestydím vycházet ven bez nalíčení.”  Michaela Finková

5 NEJ diamantové mikrodermabraze:

  • hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
  • snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
  • zlepšení prokrvení
  • dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled
  • velmi vhodné pro pleť citlivou na chemické přípravky

Během ošetření vám očistíme pleť od povrchových nečistot, důkladně se postaráme o váš obličej, krk i dekolt 20 min. diamantovou mikrodermabrazí a následně aplikujeme speciální vyživující krém pro krásnou regeneraci vaší pokožky.

Darujte poukaz na diamantovou dermabrazi

Chci udělat radost diamantovou dermabrazí