Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Microneedling

Máte hrubou pokožku? Rozšířené póry? Jizvičky po akné? Objevili se vám stařecké skvrny? Doporučujeme vám elegantní metodu mikrojehličkování. Zjistěte více.

Cena od 3000 Kč, volejte 377 327 341 (pí. Rumlová)

Máte hrubou pokožku? Rozšířené póry? Jizvičky po akné? Objevili se vám stařecké skvrny? Doporučujeme vám elegantní metodu mikrojehličkování. Zjistěte více.

Co je to microneedling?

Mikrojehličkování je založeno na samoobnovovací schopnosti vaši pokožky. Pomocí ručního elektrického přístroje pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky a tím stimulují tvorbu kolagenu a elastinu.

“Mikrojehličky jsou skutečně velmi jemné. Pleť je navíc před zákrokem ošetřena znecitlivujícím krémem, takže během procedury necítíte bolest, jen jemný tlak.” říká MUDr. Gabriela Chaloupková.

Víte, že oproti pouhému nanášení na pleť se díky microneedlingu zvýší účinnost nanášených látek? My to víme a proto během procedury nanášíme speciální aktivní séra na bázi kyseliny hyaluronové, obohacená o různé podpůrné látky!

Zatočme společně s pigmenotvými skvrnami a jizvičkami po akné! Očekávejte zlepšení kvality, ale také omlazení vaši pokožky. A to nejen na obličeji, krku a dekoltu. Odstraníme i stařecké skvrny na hřbetu Vašich rukou.

Jaký mohu očekávat efekt?

Nový kolagen zjemní vrásky, zvýší pružnost Vaší pokožky, zlepší vzhled jizviček (např. po akné) a jiných defektů pleti. Velmi efektivně řeší i hyperpigmentaci. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.
4>

Jak budu vypadat po ošetření?

Po ošetření je pokožka zarudlá jako po delším vystavení slunci. Ucítíte také teplo. Hojit se budete zhruba 1-3 dny. Vnitřní procesy probíhají další 4-6 měsíců, během nichž v pokožce pokračuje tvorba nového kolagenu a pokožka je stále hladší a pružnější. Během hojení nanášíte pouze hydratačně-regenerační sérum a nesmíte s ošetřenou oblastí na přímé slunce.

Na jakých místech se ošetřuje?

Touto metodou vám můžeme ošetřit obličej včetně jemné kůže okolo očí, dekoltkrk i ruce (stařecké svrny).

 

Darujte náš dárkový poukaz

Chci potěšit někoho dárkovým poukazem