Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Obličejová tripolární radiofrekvence

Metoda známá jako nechirurgický lifting. Vypne vaši pleť v obličeji, na krku a dekoltu. Výrazně vám vyhladí drobné vrásky, např. kolem očí a kolem pusy.

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů. Cena po slevě 1.183 Kč.

30 min 1690 Kč, volejte 777 775 514 (sl. Pancová)

Metoda známá jako nechirurgický lifting. Vypne vaši pleť v obličeji, na krku a dekoltu. Výrazně vám vyhladí drobné vrásky, např. kolem očí a kolem pusy.
Už nemusíte pod kudlu! Nastal čas pro nechirurgický lifting.

Princip radiofrekvence?

Zahříváme pleť do  hloubky 2-6 mm, podle potřeby. Radiofrekvence má velikou výhodu v tom, že zahřívání je větší přímo v pokožce než na povrchu. Ve vaší pokožce pak dochází ke stimulaci kolagenových vláken, aniž byste cítili veliké teplo. Dalším účinkem je zvýšení krevní mikrocirkulace.

Jaký efekt mohu tedy očekávat?

Radiofrekvence velmi pěkně a rychle zpevňuje a vypíná pleť. Okamžitým efektem je působení tepla jako žehličky. Odcházíte tedy nejen odpočatá, ale také krásně přirozeně vyžehlená. Dlouhodobým efektem je právě aktivace kolagenu a tím zastavení stárnutí pleti. Tím, že se pleť zpevní, kontury vašeho obličeje se zvýrazní a budete působit dokonaleji.

Obličejová radiofrekvence je vhodná jak pro vyzrálejší pleť, tak pro pleť mladistvou. Platí pravidlo: “Lepší začít dřív, než pozdě!”

Vadí vám druhá brada? Máte povolenou kůži pod bradou? Obličejová radiofrekvence je tedy pro vás ideální. Nejen, že se podbradek zpevní, ale také ubyde tuk! Právě díky zvýšení krevní mikrocirkulace a lymfatickému odvodu tuku.

Velice milé prostředí. Moc milá a ochotná terapeutka. – S.Z., Plzeň

100% spokojenost. Úžasný personál. – M.B., Plzeň

Celková procedura zahrnuje důkladné očištění pleti, radiofrekvenční ošetření a závěrečný speciální vyživující krém.

Využití

  • napnutí pleti
  • vyhlazení jemných vrásek
  • zlepšení kontur obličeje
  • odstranění „podbradku”