Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

OxyGeneo

Kyslíkové ošetření nové generace. Buďte mezi prvními, kteří u nás omládnou!

-16%
původně: 3580 Kč
nová cena: 2990 Kč

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů. Cena po slevě 2.093 Kč.

Oxygeneo procedura zahrnuje ošetření obličeje dle výběru NeoBright nebo NeoRevive,  Tripolární Radiofrekvenci a jako bonus laserovou terapii ZDARMA. Za 60minutové ošetření obličeje –  2990 . Za 90minutové ošetření obličeje, krku a dekoltu – 3490 Kč. Zavolejte naší specialistce nejlépe hned  na 777 775 514 a objednejte se.

Cesta k vaší kráse nemusí bolet a píchat. Jde to i bez toho a dokonce výborně! Zcela inovativní ošetření pleti Oxygeneo nahradí i to nejlepší kosmetické ošetření. Zevnitř vaši pokožku vyživí a okysličí, zevně odstraní odumřelé svrchní vrstvy pokožky. Výsledkem je zpevněná, vyhlazená a vypnutá pokožka se zredukovanými jemnými vráskami a hlavně okamžitým a viditelným dlouhodobým účinkem.

Okysličí pleť pomocí Bohrova efektu – nový život pro vaši pokožku

CENA

60min – obličej                             2990 Kč

90min – obličej, krk a dekolt   3490 Kč

Ošetření je vhodné pro všechny druhy pleti a z vašeho času ukrojí asi půlhodinu, hodinu či hodinu a půl. Hned potom můžete fungovat jako kterýkoliv jiný den. Pouze ti z vás, kteří mají citlivější pleť, by měli aspoň prvních 24 hodin sáhnout po hypoalergenním krému a chránit se před slunečními paprsky.

Vyživí a hydratuje pleť pomocí “infuze” živin přímo do pokožky

Unikátní je i to, že si můžete vybrat ze dvou variant ošetření OxyGeneo podle toho, co vaše pleť aktuálně potřebuje nejvíc: NeoBright a NeoRevive.

Ošetření NeoBright je skvělé pro ty z vás, kteří se potýkají s nežádoucí pigmentací. Kyseliny azaleová a kojová se postarají o viditelné zesvětlení pleti a bělení pigmentů. Jak? Účinné látky vpraví hluboko do pokožky, kde se dokonale vstřebají. Tím ji vyčistí, vyživí, hydratují, zpevní, zjemní, stáhnou póry a zjemní vrásky.

Ošetření NeoRevive je díky kyselině hyaluronové účinným bojovníkem s vráskami. V pleti obnovuje kolagen, vyhlazuje, hojí a regeneruje ji. Výsledkem je nepřehlédnutelné omlazení, vyčištění a stažení rozšířených pórů. Pleť je jemná, hladká a pevná. Úžasná prevence proti stárnutí!

„Je to báječné a vaše zaměstnankyně Barunka výjimečná.” D.D., Plzeň

„Velká, velká spokojenost.” S.E., Plzeň

„Velmi příjemná procedura, slečna je milá, vstřícná a profesionální.” T.Š., Plzeň

Výsledky Před a Po ošetření NeoBright a NeoRevive:

A co víc, součástí přístroje je také tripolární radiofrekvence. Ne nadarmo se říká, že se jedná o vůbec nejúčinnější neinvazivní lifting pleti. Proč? Protože násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím skvělého systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Pod pokožkou se tak hromadí velké množství energie, tkáň se přehřívá a výsledky jsou krásně viditelné ihned po prvním ošetření: pokožka je hladší a pevnější, jemné linky, rýhy a vrásky se ztrácejí a kůže celkově vyhlíží lépe a mladistvěji.

Oxygeneo procedura zahrnuje ošetření obličeje, krku, dekoltu dle výběru NeoBright nebo NeoReviveTripolární Radiofrekvenci a jako bonus laserovou terapii ZDARMA. Za 90minutové ošetření časově omezená uvítací cena 3490 Kč. Zavolejte naší specialistce  nejlépe hned  na 777 775 514 a objednejte se.

 

 

Darujte luxusní péči OxyGeneo

Chci darovat OxyGeneo někomu blízkému