Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Tělová radiofrekvence

Radiofrekvence je ideální procedurou pro ty z vás, co se chtějí zpevnit a zároveň vypnout ochablou pokožku.
Víte že, tělová radiofrekvence zmírňuje i bolest kloubů?

-25%
původně: 3590 Kč
nová cena: 2690 Kč

!! POZOR !! SLEVA měsíce – od finální částky vám odečteme dalších 30% dolů. Cena po slevě 1.883 Kč.

40 min. 2690, volejte 777 775 514 (sl. Pancová). Akční balíček 5x ošetření za 9990 Kč.

Tělová radiofrekvence

Radiofrekvence je ideální procedurou pro ty z vás, co chtějí zpevnit a zároveň vypnout ochablou pokožku.

Víte, že tělová radiofrekvence zmírňuje i bolest kloubů?

Možná jste o radiofrekvenci už někdy slyšeli, ale umíte si představit jaké pozitivní účinky to bude mít pro vaše tělo?

Co je radiofrevence?

Jeden z nejvyhledávanějších efektů radiofrekvence je návrat pružnosti vaši pokožce na různých částech těla. Procedura je zcela bezbolestná, velmi relaxační, protože cítíte příjemné teplo na ošetřované kůži.

Princip radiofrekvence?

Zahříváme oblast, kterou chcete vypnout nebo zredukovat, do hloubky 2-6 mm podle nastavení. Radiofrekvence má velikou výhodu v tom, že zahřívání je větší přímo v pokožce než na povrchu. Ve vaší pokožce pak dochází ke stimulaci kolagenových vláken, aniž byste cítili veliké teplo. Dalším účinkem je zvýšení krevní mikrocirkulace. Současně ve vašem těle dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů z místa ošetření. Výsledek je dlouhodobý. 

Jaký efekt mohu tedy očekávat?

Radiofrekvence velmi pěkně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech vašeho těla.

Po porodu

Často se stává maminkám, že po porodu se jejich kůže na bříšku už nesrovná do původního stavu. My spolu s radiofrekvencí jsme schopni vám pomoci vrátit elasticitu kůže na bříšku. Navíc odbouráme část tukového polštářku, který se při těhotenství utvořil. A to navíc už 3 měsíce po porodu (i při kojení).

Po rychlém úbytku váhy

Dalším případem je kůže po rychlém úbytku váhy. Pokud jste zhubla ve velmi krátkém čase, kůže se nestihne přizpůsobit změně. Radiofrekvenčním ošetřením můžeme kůži lépe stáhnout, aby byla pevná a pružná. Rizikové partie jsou především paže, bříško a nohy.

Celulitida

Další velkou kapitolou je celulitida. Celulitidu si můžeme představit jako hrudky tuku hned pod kůží. Při radiofrekvenci dochází k rychlejší mikrocirkulaci krve a následnému odtoku těchto tukových hrudek z vašeho těla pryč lymfatickým systémem. Tepelný účinek radiofrekvence vám zajistí zarovnání a odstranění “pomerančové kůže“.

Bolesti zad, svalů a kloubů

Pro ty z vás, kteří trpí na bolesti zad, máme také řešení. Tělová radiofrekvence by vám mohla pomoci od všech potíží. Redukuje totiž akutní bolesti kloubů i svalů. Působí protizánětlivě ve spojení s chlazením pomocí kryo hlavice. Po proceduře se můžete těšit na úlevu od akutní bolesti, příjemném uvolnění vašich zatuhlých a namožených svalů. V neposlední řadě působí na ztuhlost kloubů, kdy se po prohřátí dostaví větší rozsah pohybů a ztuhlost výrazně ustoupí.

Na závěr si shrneme, radiofrekvence je naprosto bezbolestná, bezpečná a vysoce účinná metoda k vymodelování postavy a zpevnění pokožky. Je ideální jak pro ženy, tak i pro muže. Pomůže při akutních bolestech zad, svalů i kloubů.

Cena: 1790 Kč (40 min). Cena zahrnuje manuální uvolnění lymfatických uzlin a radiofrekveční ošetření jedné partie.

Darujte pevné tělo jako dárek svým nejbližším

Chci darovat krásné tělo jako dárkový poukaz