Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Tak trochu schizofrenní estetická medicína

Estetická medicína je tak trochu schizofrenní obor. Na jedné straně si vysloužila ostruhy prestiže a uznání, na druhé jsou pacienti, kteří se často stydí, že se nechali více či méně zkrášlit.

Nestyďte se! Nemáte za co

Konečně snad nadchází čas, kdy přestaneme „zatloukat“, že se alespoň na chvíli snažíme zastavit čas, vypořádat se s gravitací, dát svému nosu žádoucí rozměr, zredukovat faldy nebo vrásky přemýšlivé i ty od smíchu.

Co je na tom, že lidé usilují o krásu a dokonalost estetickými procedurami? Není přece nic špatného na tom, když žena chce být krásná, štíhlá a sexy. A není nic divného na tom, jestliže chce muž vypadat mladě a atraktivně.

Manikúra ano, liposukce ne?

Proč je v pořádku zajít si na běžnou kosmetiku, manikúru a pedikúru, ale estetický zákrok často tajíme? Kdo kdy vlastně určil, co ještě je dovoleno a je takzvaně normální a co už je nad rámec společensky akceptovaných zákroků? Na to vám neodpoví asi nikdo, ani my v Estetice.

Jedno ale víme jistě: vše je v pořádku tehdy, když si vše promyslíte a nevrhnete se do toho bezhlavě. Ano, i estetická medicína skrývá mnohá úskalí. „Najděte si odborníka, který s vámi vyhodnotí váš stav a navrhne vám řešení. Odpovídejte mu po pravdě a sami se ptejte na vše, co vás zajímá včetně případných rizik. Bez konzultace se prostě neobejdete,“ vzkazuje MUDr. Gabriela Chaloupková, odborná garantka z plzeňské Estetiky.

Zákazník náš pán

Zajímejte se o kvalifikaci a zkušenosti personálu. Ano, každý z nás někdy někde začínal, i my. Ale pokud se v rukou začátečníka necítíte komfortně, stud musí jít stranou. Řekněte to! Nikdo vám hlavu neutrhne. Naopak. Ctíme staré dobré (a místy pozapomenuté) zákazník náš pán.

Není vše originál, co se blyští

Informujte se o přístrojové vybavení. Každé pracoviště nepracuje s atestovaným originálním vybavením a přístroji, ale třeba s levnými asijskými napodobeninami. My máme originální top vybavení. Na požádání vám to rádi doložíme.

Cena není tajemství

A nestyďte se zeptat na cenu. Není to žádné tajemství. U nás v Estetice tedy rozhodně ne. Vše jasně, přehledně, bez dobře utajených poplatků a příplatků.

Snímek obrazovky 2017-05-31 v 10_Fotor3

Snímek obrazovky 2017-05-31 v 10_Fotor17