Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

O nás

Vy a vaše představy o kráse jsou pro nás hybným motorem. Neustále nás popoháníte směrem k nejmodernějším technologiím a precizní práci.

Už před lety jsme my, lékařské duo Gabriela a Milan Chaloupkovi, spojili síly našich odborností s výhodami rodinné firmy.

A od té doby se vám maximálně věnujeme. Nejsme a nechceme být neosobním zařízením, kde se jednotlivec, jeho potřeby, přání a touhy ztrácejí v davu anonymních pacientů.

Jsme tu pro vás a nikdy naopak. Každý z vás je pro nás stejně důležitý.

Přesvědčte se o tom.

Vaši Gabriela a Milan Chaloupkovi,

centrum estetické medicíny a moderního hubnutí ESTETIKA

5 zatraceně dobrých důvodů, proč právě k nám:

  1. Naším esem v rukávu a odborným garantem je MUDr. Gabriela Chaloupková, zkušená a špičková lékařka. Právě ona s vámi probere nejlepší možné řešení na ZDARMA konzultaci.
  2. Preferujeme takové invazivní a neinvazivní procedury, které ve správné kombinaci postupně vyřeší všechny vaše estetické problémy. Absolutní většina z nich vůbec nebolí a odpočinete si u nich. Ty zbývající bolí minimálně. A jako jediní v Plzni máme PLEXR, přístroj pro šetrnou plastiku víček a vrásek.
  3. Máme 35 let zkušeností v oboru kožního lékařství, chirurgie, estetické medicíny, urologie a desetitisíce spokojených klientů. Mnozí se opakovaně vracejí. I díky našemu profesionálnímu a lidskému týmu.
  4. Chováme se k vám fér. Nelžeme, nic nezamlčujeme, máme výhradně certifikované přístroje.
  5. U nás se budete cítit vždy a za všech okolností příjemně. A vždycky si na vás uděláme čas!

 

 

Přesvědčili jsme vás? Pak už zbývá si jen vybrat.

Estetická Medicína:

Kosmetická Estetika:

Péče o Tělo: