Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Už je tu zas Vánoc a krásy čas

Někdo nemá rád měkké, jiný zase užitečné dárky. Někoho spolehlivě vyděsí adrenalinový zážitek, jiného dovolená v kempu. Poukaz na krásu a zdraví ale potěší úplně každého. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte!

Ano, právě skončilo vaše každoroční martyrium s vymýšlením, nakupováním a objednáváním dárků. Stačí se s námi spojit, říct za kolik a o zbytek už se postaráme sami.

Zatočte radikálně s nesmyslnými dárky, které leží zapomenuté v nejzazším rohu skříně, nebo skončily u někoho jiného. Skvělým a jedinečným řešením pro ženy i muže jsou dárkové a vánoční poukazy na kosmetické a estetické procedury. Věřte, že radost a jásání nebudou brát konce!

Hlavně dámy dobře vědí, že pánové často dárky vybírají na poslední chvíli. V horším případě berou, co jim přijde pod ruku, v lepším se neobejdou bez nápovědy 🙂 Tak se zhluboka nadechněte a až budete spolu, nijak se nerozpakujte dát najevo, že vaše pleť a pokožka by nutně, ale fakt nutně, potřebovaly nadstandardní péči. Důvody? Věk, horké léto, větrný podzim, chladná rána a večery, začínající celulitida, pár kilo navíc, další vrásky od smíchu nebo starostí… Vždycky se něco najde!

Věřte, že ve finále svému protějšku vytrhnete trn z paty. Jen mu to nezapomeňte párkrát, vlastně čím častěji, tím lépe, zopakovat.

Je pro vás, ať už s nápovědou nebo bez ní, těžké zorientovat se v naší bohaté nabídce procedur? Od toho jsme tu my! Zavolejte nám, určitě najdeme řešení! Platí, že čím dřív zavoláte, tím dříve budete mít po starostech. A my na vás budeme mít víc času, protože i u nás máme před Vánocemi hóóódně napilno!

A až budete sáhodlouze vymýšlet dárek k narozeninám, výročí, nebo jen tak pro radost, poukazy máme po celý rok. A třeba se zrovna trefíte do nějaké novinky.

Váš tým Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

Chci vánoční poukaz hned teď