Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Dovolená s postavičkou jako lusk

Hola, hola, léto volá! Taky jste si slibovali, že letos na 100 % stihnete zhubnout do plavek? A uběhly týdny a měsíce, dovolená klepe na dveře a zůstalo jen u slibů? Pořád ještě je dost času a šance, že vaše postavička bude jako lusk. Téměř 700 našich klientek by mohlo vyprávět…

S námi to zvládnete rychle, bezbolestně, bezpečně, šetrně, časově nenáročně a bez jakýchkoliv omezení. Ale co je naprosto nejdůležitější, s viditelnými výsledky a za bezva cenu, která vás nezruinuje. Garantujeme vám příznivou cenu a šetrný přístup.

Liposukce 3. generace

Možností je vícero. Třeba liposukce 3. generace, která vám vymodeluje figuru přesně tam, kde to potřebujete. Vaše břicho, vnitřní i vnější stehna a zadeček konečně budou vypadat jako za mlada, nebo jak jste si vždycky představovali. A bez jakékoliv rekonvalescence.

Tato ultrazvuková metoda zmenší tukové polštářky na rizikových místech vašeho těla. Je velmi přesná a v maximální možné míře redukuje tuk na potřebných místech. Zničené tukové buňky pak z těla zmizí lymfatickým systémem močí nebo potem.

Zmizí tuk a s ním celulitida

Úbytek závisí na tom, jak rychlý máte metabolizmus, lymfatický systém a kterou oblast ošetřujeme. Obvyklé výsledky jsou od 1 do 6 cm! A s ubývajícími centimetry mizí i celulitida a vaše pokožka bude na dotek hladší a jemnější.

Rozproudíme vám mízu

Lymfatická masáž baňkami a přístrojová lymfodrenáž naprosto super odvedou vaším organizmem zadržovanou vodu do močového měchýře a pak pryč z těla. Až skončí, budete se cítit svěže a odpočatě.

Tato procedura je neinvazivní, bezbolestná, jemná a velmi příjemná. A hlavně náramně povzbudí váš lymfatický oběh, tělo zbaví škodlivin, a tím vás ochrání před nemocemi.

A k čemu je to ještě dobré? Obě procedury zmírňují otoky nohou, jsou prevencí proti vzniku křečových žil a otoků, podporují detoxikaci organismu a jsou skvělým relaxem pro unavené nohy těch, kteří mají sedavé zaměstnání, i těch, kteří jsou celý den na nohou.

Tělová radiofrekvence

Radiofrekvence vám bezbolestně, bezpečně a účinně zpevní a vypne ochablou pokožku. Jak? Stimuluje kolagenová vlákna, aniž byste cítili veliké teplo a podpoří vaši krevní mikrocirkulace. A nádavkem zmírňuje i bolest kloubů. To vše s dlouhodobým účinkem!

Uvedené procedury jsou vhodné pro muže i pro ženy. Rádi s vámi probereme, která je vhodná i pro vás a na kterých partiích těla. Stači kliknout a vybrat si.