Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 777 775 514Otevírací doba : Pondělí - Sobota

Mráz, který vás omladí

Znáte to: ráno vstanete, mrknete se na sebe do zrcadla a vaše sebevědomí spadne pod bod mrazu. Přitom stačí tak málo. Dopřát si chvilku pro sebe. Chvilku, během níž si odpočinete a viditelně omládnete. Co třeba zkusit ošetření Kryo Derm?

Jednou z osvědčených možností, jak bojovat proti unavené pokožce, je právě Kryo Derm. Co to je? Nové, inovativní ošetření pokožky ve čtyřech krocích.

Na úvod vám pleť jemně obrousíme diamantovým hrotem a zbavíme ji odumřelých buněk. Ano, diamant září nejen na špercích, ale i v estetické kosmetice: redukuje jizvy po akné, rozšířené póry, vrásky a drobné změny pigmentu.

V dalším kroku vám pomocí vakuové terapie aktivujeme lymfatický systém obličeje, krku, dekoltu, zlepšíme průtok lymfy pod kůži a celkovou mikrocirkulaci krve. Únava a otoky se vám z obličeje a jeho okolí doslova odplaví.

V předposlední fázi má hlavní slovo radiofrekvence. Teplo totiž působí jako žehlička a právě jeho působením vám pleť viditelně zpevníme a vypneme. Aktivovaný kolagen na dlouhou dobu zabrání stárnutí vaší pleti.

Finále obstará kryo zchlazení kůže. Chlad vaši pleť ještě více vypne, vymodeluje a zdůrazní kontury vašeho obličeje tak, že budete vypadat mladší a cítit se jako znovuzrozená.

Víme, jak se postarat o to, abyste se cítila hezká. Nezáviďte jiným to, co můžete mít i vy. Stačí tak málo.

Výsledek stojí za to. Slibujeme, že budete odcházet odpočatí, svěží a krásnější.

Co vás čeká?

  • Moderní přístrojové vybavení a prostředí, kde se můžete uvolnit

  • A hlavně příjemná procedura, po níž se bude cítit svěží, krásnější a odpočinutě

Co si odnesete?

  • Krásnou a viditelně omlazenou pleť

  • Dobrý pocit, že jste pro sebe a svou pleť něco udělala

  • Sebevědomí, které dá rozvinout vaší kráse

Stačí tak málo – jenom KLIKNOUT

 

 

DSC_7171 dsc_7234 dsc_7253