Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Kupte dárkový poukaz a máte po starostech

! POZOR ! POSLEDNÍ KOUSKY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Objednejte si ještě dnes ten váš! Další dotisk do Vánoc už nebude.

Nevíte, co komu na Vánoce? Dávno jsme to vyřešili za vás. Poukazy na naše služby jsou víc než dobrou volbou. Jsou sázkou na krásu a zdraví vašich blízkých.

Zavolejte nám ještě dnes na 777 775 514 , 377 327 341 nebo nám napište na estetikagch@uroderma.cz a my vám rádi a kvalifikovaně ZDARMA poradíme. Nestíháte si k nám pro poukaz dojít? Nevadí, poukaz/y vám pošleme ZDARMA na dobírku (při objednávce nad 1.000kč) . POZOR – celkový počet vánočních dárkových poukazů je omezen!!!

Chci nadělit poukaz pod stromeček

Vybírat, kupovat a vyzvedávat poukazy u nás můžete až do pátku 22. prosince v kožní ordinaci. Myslíme i na ty, kteří to fakt nechávají na poslední chvíli: ještě v sobotu 23. a v neděli 24. prosince vám dovezeme dárkový poukaz kamkoliv po Plzni!

Dárkový poukaz od Estetiky MUDr. Gabriely Chaloupkové vám ušetří čas, který se vám bude hodit jinde. Vyberte si ho beze stresu, pěkně v klidu, klidně už nyní v libovolné hodnotě.

 

Stačí jedno kliknutí a máte po starostech

Mrkněte se na naše TOP procedury, udělejte radost jednou procedurou nebo rovnou více procedurami ve zvýhodněných balíčcích: