Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

377 327 341 Otevírací doba : Pondělí - Pátek

Náš vánoční poukaz = vaší lásky ideální důkaz

Zkuste letos před Vánocemi nešílet z toho, že nemáte žádné dárky. Vyřešte to elegantně a včas. Dárkové poukazy na kosmetické a estetické procedury jsou přesně tím pravým, co potěší každého napříč pohlavími i věkovým spektrem!

A navíc je to dárek, který nebude nikde překážet, nebude se na něj prášit v polici a rozhodně neskončí zapomenutý v propadlišti dějin. Naopak udělá nefalšovanou a fakt velikánskou radost.

Pro ženy i pro muže

Zamysleme se. Řada z vás si investici do vlastní krásy musí napřed srovnat v hlavě a zdůvodnit. Často to končí tak, že vy musíte počkat, protože jsou přece důležitější věci. Chyba lávky! Nejsou!! Vy jste nejdůležitější!!! Tak na sebe nezapomínejte.

Zkuste se nenápadně zmínit před těmi, kteří už nyní mají osypky z toho, co budou muset na Vánoce vymýšlet za dárky. A nijak se nerozpakujte to opakovat při každé příležitosti, nebo rovnou napsat Ježíškovi, rozuměj manželovi, příteli, milenci 😉 a nenápadně mu dopis vsunout pod polštář nebo do kapsy. Platí to i opačně – poukazem mohou obdarovat své drahé mužské polovičky i ženy! Ve finále vám bude dárce vděčný a vy budete maximálně spokojení.

Pozorně naslouchejte

Naučte se svým protějškům před Vánocemi víc naslouchat, nebo lovit z paměti povzdechy svých blízkých, že pleť už není, co bývala(Kryo omlazení 4v1), oční víčka jsou povislá(Plexr), vrásek(Aplikace botulotoxinu) na čele i kolem očí a rtů zase přibylo(Kyselina hyaluronová), o celulitidě (Radiofrekvence)  či nadváze raději nemluvit (Liposukce 3.generace)!

Poradíme a vybereme

Nevíte, jakou proceduru darovat? Nevadí! Hlavně na nic nečekejte, zavolejte nám ještě dnes, probereme to a poradíme vám. Čím dřív zavoláte, tím dříve budete mít po starostech. A my na vás budeme mít víc času, protože i u nás je před Vánocemi frmol!

Vaše Estetika MUDr. Gabriela Chaloupková

Chci nadělit poukaz pod stromeček

Chcete poradit?